Sākot ar pirmā batutu parka atvēršanu Lietuvā 2014.gadā, nu ir pienācis laiks aicināt Jūs nākt un pamēģināt, kā tas ir, lidot batutu parkā Jump Space Rīgā – pirmajā 1600 m2 plašajā batutu parkā Latvijā. Nāc un izmēģini:

– vienīgo un lielāko batutu platformu

– trīs porolonu baseinus ar dažādām aktivitātēm

– staigāšanu un cīnīšanos vienam ar otru ar mīkstajiem elementiem, lai saglabātu līdzsvaru

– kāpelēšanas sienu

– platformu triku veikšanai

– labu noskaņojumu un neaizmirstamu pieredzi.

Jump Space apvieno jautrību un drošību – ar nepārtrauktu instruktoru klātbūtni zālē, lielas slodzes izturīgām atsperēm un rāmi, 10 cm bieziem paliktņiem tiek nodrošināta drošība visās parka zonās, lai radītu tādu piedzīvojumu visai ģimenei, kā nekur citur.

Apmeklētāju skaits, kas vienlaicīgi var apmeklēt parku, ir ierobežots. Pirms lēkāšanas tiek novadīta iesildīšanās kopā ar drošas lēkāšanas noteikumu izskaidrošanu.

Batutu parkā Jump Space ir piedāvāts bērniem un pieaugušajiem sasniegt un izbaudīt augstus lēcienus un lidojumus. To var baudīt jebkurā vecumā, fiziskajā sagatavotībā – jo lēkāšana ir brīvība…

Jump Space mērķis ir „saslimdināt” bērnus un pieaugušos ar lēkāšanu, lai cilvēki izkustinātu visas savas ķermeņa daļas tā vietā, lai sēdētu pie datoriem un televizoriem.

Batutu lēkāšanas sniegtie veselības ieguvumi

Lēkāšana uz batutiem Jump Space batutu parkā vai uz Jūsu batuta pagalmā – tā nav tikai jautra laika pavadīšana, bet arī liels ieguvums Jūsu veselībai – regulāra lēkāšana uz batuta stiprina kaulus, skrimšļus, locītavas, kā arī palielina kaulu blīvumu. Kad lēkājam un atsperamies uz batuta, tas stiprina katru mūsu ķermeņa šūnu, katru mūsu ķermeņa orgānu. Jo stiprākas šūnas, jo stiprāka un izturīgāka imūnsistēma pret saslimšanu ar dažāda veida slimībām. Lēkāšana uz batuta – jautrs vingrinājums, lai mazinātu stresu. Lēkāšana uz batuta ir ieguvums visai ģimenei – no paša mazākā līdz pat ģimenes galvai.

Starp citu, vai Jūs zinājāt, ka ASV  kosmosa aģentūra NASA nāca klajā ar paziņojumu, kurā ir teikts, ka lēkāšana uz batuta ir vislabākais fitnesa vingrinājums un tā ir efektīvāka nekā skriešana? Pat NASA kosmonauti ,pirms sagatavošanās misijai, trenējas, lēkājot uz batuta.

Cenas:

Diena

1 stunda

Dienas biļete

P. – C.

5 € 8 €
Pk. – Sv. un svētku dienas 6 €

*9 €

Dienas biletes cena vasaras sezonā līdz 31/08/2017

Otrai stundai tiek piemērota 50 % atlaide no pirmās stundas cenas.

Grupām no 8 un vairāk personām tiek piemērota 20 % atlaide (P. – C. 1 stunda – 4 € par personu, 2 stundas – 6 € par personu; Pk. – Sv. un svētku dienās 1 stunda – 4,80 € par personu, 2 stundas – 7,20 € par personu).

Grupām ir nepieciešams veikt iepriekšēju rezervāciju pa tel.nr. 29637174

Darba laiks:

I-V 12:00-22:00

VI-VII 10:00-22:00

Kontakti:

Krasta iela 52, Rīga

Tel.nr. 29637174

Epasts:

http://jumpspace.lv/par-mums/


Visi apskates objekti