Izvēlne

ATKARĪBĀ NO IEGĀDES LAIKA UN BRĪVO VIETU SKAITA

ATLAIDES BRAUKŠANAS MAKSAI ATKARĪBĀ NO BRAUKŠANAS DOKUMENTU IEGĀDES LAIKA UN BRĪVO VIETU SKAITA VILCIENA VAGONOS

Braukšanas maksas aprēķināšanai braucieniem Baltkrievijas dzelzceļa formējuma vilcienā Nr.87/88 Minska – Rīga starptautiskajā satiksmē starp Baltkrievijas Republiku un Latvijas Republiku, kas tiks veikti, sākot ar 2017.gada 1.septembri, tiek piemērota jaunā Dinamisko tarifu regulēšanas un pieprasījuma stimulēšanas sistēma.

Braukšanas maksa tiek noteikta atkarībā no braukšanas dokumentu iegādes laika (jāņem vērā dienu skaits pirms vilciena atiešanas) un brīvo vietu skaita vilciena vagonos.

Maksimālā atlaide 30% apmērā tiek noteikta braukšanas dokumentu pārdošanas sākuma datumam - 45 dienas pirms vilciena Nr.87 un Nr.88 atiešanas no Minskas un Rīgas.

 

Samazinoties brīvo vietu skaitam vilciena vagonos, braukšanas maksa palielinās līdz standarta braukšanas maksai, iegādājoties braukšanas dokumentus piecas vai mazāk diennaktis pirms vilciena atiešanas tiek piemērots 5% uzcenojums.

Augstākminētās atlaides un uzcenojumi papildus piemērojami Baltkrievijas dzelzceļa noteiktajām atlaidēm vietkartes maksai braucieniem vilciena Nr.87/88 vietkaršu vagonu sānu vietās (vietas 37 – 54) un nav piemērojamas:

  • organizēto pasažieru grupu braucieniem;
  • pasažieru braucieniem iekšzemes satiksmē (Baltkrievijas teritorijā vai Latvijas Republikas teritorijā);
  • periodā no 07.03.2018. līdz 11.03.2018.