Izvēlne

IEGĀDĀJOTIES VISAS VIETAS KUPEJĀ

ATLAIDES, IEGĀDĀJOTIES VISAS VIETAS KUPEJĀ

Braucieniem Latvijas dzelzceļa formējuma starptautiskajā pasažieru vilcienā Nr.2/1 Rīga – Maskava un bezpārsēšanās vagonos Rīga – Sanktpēterburga 2020.gadā, iegādājoties visas vietas kupejā, tiek piemērots speciālais tarifs „pilna kupeja” (atlaide „pilna kupeja”).

Atlaide „pilna kupeja” piemērojama no kopējās braukšanas maksas, izņemot maksu par servisa pakalpojumiem:

• 25% - kupejas vagonos;

• 25% - guļamvagonos (SV).

Maksa par servisa pakalpojumiem, kas iekļauti braukšanas maksā, tiek iekasēta par visām vietām kupejā noteiktajā apmērā (atlaide netiek ņemta vērā).

Speciālais tarifs „pilna kupeja” nav piemērojams šādos 2020.gada laika periodos:

• no 1.janvāra līdz 8.janvārim;

• no 21.decembra līdz 31.decembrim.

Visu četrvietīgo kupeju var ieņemt viens vai vairāki pasažieri (maksimums 4 vietas).

Visu divvietīgo kupeju var ieņemt tikai viens pasažieris.

Katram pasažierim, kuram ir noformēts braukšanas dokuments ar atlaidi „pilna kupeja”, ir tiesības ņemt līdzi vienu bērnu vecumā līdz pieciem gadiem, kas neieņems atsevišķu vietu.

Norādītā atlaide piemērojama tikai, noformējot braucienu starptautiskajā satiksmē, un nav spēkā, braucot iekšzemes satiksmē.

Atlaide „pilna kupeja” nesummējama ar citām esošām atlaidēm.

Braukšanas dokumentu iegāde ar atlaidi „pilna kupeja” interneta vietnē travel.ldz.lv nav iespējama.

Paredzēta tikai visu braukšanas dokumentu atgriešana, kas noformēti ar atlaidi „pilna kupeja”, t.i. visu kupejas vietu atgriešana. Ar atlaidi „pilna kupeja” noformēto braukšanas dokumentu pārformēšana nav veicama. Brauciena pārtraukšana un apturēšana ir pieļaujama tikai vienlaicīgi visiem pasažieriem, kas ceļo ar vienu braukšanas dokumentu, noformētu ar atlaidi „pilna kupeja”. Brauciena pārtraukšana gadījumā pasažieriem izmaksājama braukšanas maksa (biļetes daļa) par nenobraukto attālumu, ņemot vērā piešķirto atlaidi.