Izvēlne

Ceļvedis RSS

 • Ar pirts slotu pa Minsku
  Ja Jums jādodas komandējumā uz Minsku, tad padomājiet par atpūtu Baltkrievijas galvaspilsētā. Tas nekas, ja Jums ir pavisam maz brīvā laika. Lieliski atslābināties Jūs varēsiet omulīgā pirtī.
 • Minska. Ar ko sākt iepazīšanos
  Ja Jūs ne reizi neesat bijuši Minskā, tad noteikti ieplānojiet braucienu uz šo brīnišķīgo pilsētu. Šeit ir daudzi apskates objekti un pasākumi visdažādākajām gaumēm. Jebkurš izvēlīgs tūrists atradīs sev šeit daudz kā jauna un interesanta, kā arī neizzināta.
 • Brīvā laika pavadīšana kopā ar dzīvniekiem Minskā
  Gudrie saka, ka tad, ja vēlamies būt laimīgi, jābūt tuvāk dabai. Bet kurš gan cits, ja ne dzīvnieki, palīdzēs mums to paveikt. Minskā ir vietas, kur Jūs varat doties ar visu ģimeni un pavadīt laiku kopā ar mūsu mazākajiem brāļiem.
 • Interesantas un noderīgas lietas Minskā
  Neskatoties uz to, ka augusts parasti ir samērā mierīgs periods, Minskā notiks interesanti pasākumi.
 • Vasaras kafejnīcas Minskā
  Laipni lūdzam uz Minsku, kur jūlija mēnesī parasti ir ļoti karsti. Šī pilsēta viesmīlīgi uzņem visus viesus. Pastaigājoties pa šīs lieliskās pilsētas ievērojamākajām vietām, rodas vēlme ielūkoties vasaras kafejnīcā, kur svaigā gaisā var iedzert tasīti stipras kafijas ar smalku desertu
 • Aktīva atpūta Minskā
  Drīz beidzot pienāks ilgi gaidītā vasara – laiks, kad mēs vēlamies doties atvaļinājumā, atpūsties no ikdienas steigas un neērtā darbam birojā paredzētā apģērba! Rodas nepārvarama vēlme atpūtināt savu dvēseli, galvu un ķermeni!
 • Naksnīgā Minska
  Ja Jūs uzskatāt, ka tad, ja esat bijuši Minskā vairākas reizes, Jūs jau pazīstat šo pilsētu, taču Jūs maldāties. Šī pilsēta ir ļoti daudzšķautņaina, un iepazīt to līdz galam dažu braucienu laikā nav iespējams.
 • Minska bērniem
  Mūsdienu pasaule ir ļoti steidzīga, tāpēc nākas būt ļoti izveicīgiem, lai neatpaliktu no grafika un nenokļūtu uz „sēkļa”. Tomēr šajā straujajā dzīves ritmā mēs bieži vien aizmirstam, kāpēc dzīvojam, un kam mums vairāk jāveltī savu uzmanību, kā arī to, kam mēs visvairāk esam vajadzīgi.
 • Kulta vietas Minskā
  Katrā pilsētā ir tādas vietas, kuras nav apskatāmo objektu sarakstā, bet tās noteikti ir jāapmeklē. Šīs vietas ir ļoti iecienījuši vietējie iedzīvotāji.