Izvēlne

Ceļvedis RSS

 • Sanktpēterburgas Jūras Asambleja
  Pirmajā jūlija nedēļā pilsētu pārklās īsts notikumu, kuri ir saistīti ar vienu tematiku, vilnis. Jūras un upes kļūs par galvenajiem sporta sacensību un radošo vakaru iedvesmotājiem.
 • Multimediju izstāde „Aivazovskis – Dzīvās gleznas” Sanktpēterburgā
  Pēterburgā atgriežas bagātīgā multimediju izstāde, kas veltīta plaši pazīstamā krievu marīnista daiļradei.
 • Janvāra teatrālā Sanktpēterburga
  Pavisam drīz sāksies ziemas brīvlaiks. Tas ir laiks, ka ne tikai ir vēlme kārtīgi atpūsties, bet arī aizbraukt kaut kur. Piedāvājam doties uz viskulturālāko pilsētu - Sanktpēterburgu, kur notiek tādas izrādes, kuru dēļ cilvēki brauc uz šejieni.
 • Visneparastākais saldējums Sanktpēterburgā
  Droši vien grūti atrast cilvēku, kuram negaršo saldējums. Neskatoties uz to, ka visi gatavojas ziemai, ļausim sev atgriezties vasarā un nobaudīt šo gardo kārumu.
 • Bezmaksas Pēterburga
  Lai dotos ceļojumā, nav obligāti jāņem sev līdzi visus finanšu ietaupījumus. Sanktpēterburgā ir vietas, kur vienmēr notiek kaut kas interesants, bet ieejas maksa ir ļoti simboliska, vai arī vispār bez maksas.
 • Restorāni ar molekulāro virtuvi Pēterburgā
  Jūs kādreiz esat ēduši molekulārās virtuves ēdienus? Tā ir moderna tendence kulinārijā, kas kļūst arvien populārāka. Šādus ēdienus negatavo uz pannas, bet, tā teikt, ķīmiskajā mēģenē.
 • Pēterburgas gleznainie ūdenskritumi
  Lai redzētu lielisku ūdenskritumu, nav obligāti jādodas uz Niagāru. Jūs varat doties uz Ļeņingradas apgabalu un izbaudīt skatu, kas skaistuma ziņā neatpaliek no Niagāras ūdenskrituma.
 • Pēterburgas jumti – vilinoši un apburoši
  Vasara drīz beigsies, bet tas nozīmē, ka drīz beigsies arī siltās un bezrūpīgās dienas. Taču mēs vienmēr vēlamies aizkavēt šo vasarai raksturīgo viegluma sajūtu, un visiem spēkiem mēģinām izbaudīt jau nedaudz vēsos saules starus, tāpēc mēs nelabprāt ņemam ārā no skapja siltus apģērbus un meklējam jebkuru iespēju izbaudīt aizejošās vasaras romantiku.
 • Interesantas vietas Sanktpēterburgā
  Pat tad, ja Jūs bieži apmeklējat Sanktpēterburgu, noteikti ir tādas vietas, kur Jūs neesat bijuši. Neskatoties uz to, šīs vietas tomēr vajadzētu apmeklēt, jo tās ir tik pat skaistas, kā tradicionālās apskates vietas.