Vilciena Nr.2/1 Rīga-Maskava sastāvā SV vagonu Nr.15/19 vietā ir pievienots bezpārsēšanās vagons Rīga-Sanktpēterburga Nr.15/19, kurā ir piecas divvietīgas kupejas (SV) ar vietu numuriem 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19 un četras četrvietīgās kupejas ar vietu numuriem no 31 līdz 36. Vagons kursē sākot ar 15. septembri ar atiešanu no Rīgas un sākot ar 16.septembri ar atiešanu no Sanktpēterburgas.

Latvijas republikas teritorijā braukšanas dokumentus vagonam Rīga-Sanktpēterburga Nr.15/19 var iegādāties portālā travel.ldz.lv, kā arī biļešu kasēs Rīga-Pasažieru, Daugavpils, Rēzekne 2 un Liepājas stacijās, kurās tiek veikta braukšanas dokumentu pārdošana starptautiskajiem vilcieniem.

Iegādājoties braukšanas dokumentus portālā travel.ldz.lv, laicīgi, līdz izmaiņu ieviešanai informācijas sistēmās, nepieciešams izvēlēties vietas divvietīgajās kupejās atbilstoši augstāk norādītājai vagona shēmai.

Braukšanas dokumentus vagonam Rīga-Sanktpēterburga Nr.15/19 iespējams iegādāties arī internetā, tai skaitā arī Krievijas Dzelzceļa mājas lapā www.rzd.ru.

Visi jaunumi