Piedāvājam Jums apmeklēt Maskavas labākos bārus, kur dejo uz galdiem!

Tema Bar

Šis bārs dzīvo pilnvērtīgu dzīvi ne tikai naktī, bet arī dienā. Šeit nepārtraukti tiek ievērots formāts kokteilis&dejas. Tas nozīmē, ka šeit valda nebeidzama jautrība ar aizraujošām dejām uz bāra letes. Bārs iekaroja šāda veida izklaides cienītāju sirdis jau savā atklāšanas dienā, izraisot īstu furoru tālajā 2005. gadā. Kopš tā laika „Tema” bāra cienītāju skaits nepārtraukti palielinās. Iesakām arī Jums apmeklēt šo bāru.

Bāra adrese: Potapovas šķērsiela 5, korpuss 2.

VIP bārs

Šis bārs pievilina ar savu īpaši izmeklēto mūziku un alkoholisko dzērienu daudzveidību. Bet gribētāju padejot uz bāra letes šeit nekad netrūkst. Šeit pat katru gadu tiek rīkots īsts čempionāts, kur visi dejot gribētāji var sacensties dejošanā uz bāra letes. Nāciet arī Jūs. Pat tad, ja nepiedalīsieties, tad garantēti izpriecāsieties pēc sirds patikas!

Bāra adrese: Lielā Savinskas šķērsiela 12, korpuss 7.

Papa’s Place bārs

Šīs bārs zināmā mērā uzskatāms par galvaspilsētas lepnumu, jo tas ir viens no visvecākajiem krogiem. Bez tam, kā arī agrākos laikos, nav tukšs nekad – viesu šeit vienmēr netrūkst, bet tas nozīmē, ka šeit valda nepārtraukta jautrība. Vēl viena patīkama ziņa – bārā ir ļoti demokrātiskas cenas alkoholiskiem dzērieniem, vakarā tās kļūst vēl demokrātiskākas, pateicoties pastāvīgajām akcijām.

Tāpēc stiedziet pierakstīt bāra adresi: Ņikoļskaja iela 10.

Rock’n’Roll bar

Šī vieta domāta tiem, kam nav kompleksu. Ja Jūs esat gatavi uz visu, tad laipni lūdzam! Jūs noteikti novērtēsiet bāru, kur garantē pilnīgu aizbēgšanu no realitātes, jo šīs vietas karalis ir rokenrols! Visi šurp dodas padejot. Šeit dejo visi un visur, pat uz palodzēm.

Brauciet, Jūs gaida Sretenka ielā 1.

Bārs „Nejaukais koijots”

Šī vieta ir draudzīga un uzjautrinās ikvienu apmeklētāju. Katras brīvdienas šeit tiek piedāvāta vesela šova programma, kurā piedalās oficiantes, bet meitenes-koijotes uzkurina zāli ar savām brīnišķīgajām dejām.

Pierakstiet adresi: Stoļešņikovu šķērsiela 8.

Help Bar

Šis ir bārs, kurp cilvēki cenšas doties katru piektdienu, lai atslābinātos pēc stresa pārpilnās darba nedēļas. Šajā bārā viņi dejo un līksmo līdz pašam rītam. Bāra pastāvīgie apmeklētāji saka, ka šeit var reāli iemainīt naudu pret labu noskaņojumu. Taču pati intriģējošā lieta bārā – šeit spēlē galda spēli „alko-kauliņi”.

Lai uzzinātu vairāk par šo spēli un piedalītos tajā, dodieties uz bāru, kurš atrodas: Pervaja Tverskaja-Jamskaja iela 27, korpuss 1.

„Funky banky”

Šajā bārā Jūs uzzināsiet, kā tas ir tad, kad jautrība „sit augstu vilni”. Katras brīvdienas apmeklētāji līksmo tā, ka praktiski visi rīko dejas uz bāra letes. Šajā bārā Jūs izjutīsiet patiesu jautrību un redzēsiet, ko nozīmē „dejas līdz pēdējam elpas vilcienam!” Ieintriģējām?

Jums jādodas uz šo adresi: Bakuņinskaja iela 69, korpuss 1.

Crazy Daisy bar & dancing

Bārs ir slavens ar savām īpaši līksmajām bārmenēm un skaistajām go-go dejotājām! Bārā nav virtuves, tāpēc apmeklētājiem pieejami tikai dzērieni, dejas uz bāra letes un absolūta brīvība. Crazy Daisy bar & dancing Jūs aizmirsīsiet par visu, izņemot atpūtu un jautrību.

Bāra adrese: Sretenka iela 21/28.

Visas ekskursijas