Piedāvājam Jums vietas Krievijas galvaspilsētā, kur Jūs varēsiet jautri atzīmēt svētkus jautrā kompānijā, vai arī sev mīļu un tuvu cilvēku sabiedrībā.

 

Klubs visai ģimenei “Ribambeļ”

Šī vieta ideāli piemērota tam, lai atzīmētu svētkus ģimenes lokā. Jo sevišķi labi “Ribambeļ” piemērota bērnu dzimšanas dienas svinēšanai! Meitenes šeit jutīsies kā īstas princeses pilī.

Bērni šeit var sarīkot īstu tējas dzeršanu ar lellēm. Savukārt zēni šajā klubā var kļūt par īstiem bruņiniekiem un karaļiem, kas aizsargā savu pili. Viņi var izvēlēties arī laupītāja lomu – īsāk sakot, to, kas katram labāk patīk. Šeit būs ko darīt arī pašiem mazākajiem – klubā ir liela un spilgtā manēža, kur ar mazuļiem rotaļājas kluba animators. Kluba kafejnīcā var apmeklēt kulinārijas meistarklases. Šeit var sarīkot gardu svētku maltīti. Kluba ēdienkarte ir samērā daudzveidīga – Jūs varat pasūtīt gan neparastas zupiņas, gan arī smalku desertu. Starp citu, ja Jums ir vēlēšanās, tad Jūs varat paši pagatavot pasūtītos ēdienus.

Kluba adrese: Maskava, Kutuzova prospekts 48.

 

Paslēpes tumsā

Lai jautri atzīmētu dzimšanas dienu, nav obligāti jābūt grezni klātam galdam. Jūs varat uzaicināt draugus uz kādu pasākumu. Piemēram, Jūs varat uzspēlēt paslēpes tumsā. Tas ļaus Jums ar draugiem atcerēties bērnību, kā arī izbaudīsiet asas izjūtas. Droši vien šāda dzimšanas diena paliks Jūsu atmiņā uz ilgu laiku.

Kompānija “Zaļais Karalis” piedāvā saviem apmeklētājiem uzspēlēt paslēpes telpā, kuras platība sastāda 100 m2. Bet telpas iekšienē atrodas neparasti priekšmeti. Telpā atrodas neskaitāmi dažādi pārklājumi. Krāsas vēl spilgtākas padara vizuālie un skaņas specefekti - negaidītas skaņas bedres un gaismas lamatas.

Spēles dalībniekiem jāsadalās divās komandās – Ēnas un Mednieku komandā. Spēles otrajā daļā viņi mainās lomām. Spēles laikā absolūtā tumsā Jums izdosies atklāt neskaitāmas nomaļas vietiņas, vai pat atslēgas no jaunām slepenām istabām.

Lai padarīt sajūtas spilgtākas, interjers nepārtraukti mainās. Stundas laikā Jūs ievērosiet, cik pārsteidzoši pastiprinājusies Jūsu dzirde, oža un taktilā uztvere.

To viss Jūs varēsiet izjust Maskavā, Bolotnaja krastmalā 3, korpuss nr.. 2 (bijusī rūpnīca “Sarkanais Oktobris”).

 

Time Club “Ligzda”

Vēl viens interesants veids kā neparasti nosvinēt dzimšanas dienu Maskavā – uzaicināt draugus uz antikafejnīcu. Par vienu no vispiemērotākajām vietām šādiem pasākumiem uzskatāma antikafejnīca “Ligzda”.

Šī ir viena no vecākajām šāda veida iestādēm pilsētā. Šo vietu ir ļoti iecienījuši pilsētas iedzīvotāji un viesi. Šeit viss izdarīts tā, lai visi viesi justos kā ciemos pie labākā drauga. Jums pat izsniegs čības. Antikafejnīcas devīze: “Nāc, ņem, ko gribi, lieto, ko gribi”. Šeit viss iekārtots tā, lai padarītu Jūsu dienu īpašu – pieklusināta gaisma, atslābinoša mūzika, ērti šūpuļtīkli, uzmundrinoša kafija, pledi, ziedi podiņos un bezvadu internets. Jums tikai nepieciešams labs noskaņojums un patīkama kompānija!

Pierakstiet adresi: Maskava, Ļaļina šķērsiela 8, korpuss nr. 2.

Visas ziņas