Mūsdienīgās mākslas centrs MARS aicina apmeklētājus ar unikālas tehnoloģijas palīdzību iejusties īsta mākslinieka lomā. Šī izstāde ir centrs MARS komandas, art-apvienības „Atmosfēra” dalībnieku, digitālo mākslinieku un interaktīvo projektu studijas Interactive Lab dalībnieku kopdarbs.

Centra MARS zāles ir noformētas ne tikai grafiti stilā, bet arī izmantojot citus objektus: gleznas, skulptūru kompozīcijas, instalācijas. Izstādes programma ietver ekskursijas, koncertus un lekcijas. Projekta ietvaros autori pauž savu skatījumu par mākslas resursiem un progresīvām tehnoloģijām. Reālajā pasaulē jūs varēsiet novērtēt skulptūru divu stāvu augstumā, instalācijas ar video efektiem un gleznas-abstrakcijas. Uzvilcis virtuālās realitātes ķiveri, jūs dosities noslēpumainā ceļojumā par interaktīvo pasauli, kur viesosities trakā zinātnieka laboratorijā, sirreālajā rotaļlietu visumā, kā arī iepazīsiet telpisko kaligrāfiju.

Apmeklētājiem būs iespēja ar īpašas ķiveres un kontrolieru palīdzību izveidot pašiem savus virtuālos zīmējumus. Radošā lokācija atrodas atsevišķi un piedāvā bezmaksas pakalpojumus!

http://centermars.com

Izstāde strādā līdz 31.augustam:        

Otrd. – Piektd., no plkst. 14 līdz plkst. 22, Sestd. – Svētd., no plkst. 12 līdz plkst. 22

ADRESE: Maskava, Mūsdienīgās mākslas centrs MARS, Puškarjova šķēršiela 5. 

Visas ekskursijas