„Muzeons” – tas ir mākslu parks, kas ir izvietots Maskavas upes krastā, gar Krimas krastmalu. Tas aptver atpūtas zonu ar koka celiņiem, ar daudzām mazām strūklakām un Alpu kalniņiem, ar stilizētu tiltiņu pār nelielu upīti, kā arī ar daudzām mājīgām koka lapenēm, kuras aptver zaļumi.

Par šī parka īpatnību ir valstī vienīgais skulptūru, kas ir izvietotas zem klajas debess, muzejs. Tā ir unikāla vieta, kur ir savākti dažādu laikmetu un mākslas stilu tēlnieku darbi. Muzeja kolekcija uzskaita vairāk par 800 darbiem no akmens, bronzas, koka un citiem materiāliem. Tāpat arī parka teritorijā ir izvietoti Tretjakovas galerijas un Centrālais mākslinieku nams, pilsētā vismājīgākais kinoteātris zem klajas debess un vasaras skola, austrumu sētiņa un galvaspilsētā vismazākā lasītava, kā arī laukumi mūzikas koncertu un lekciju rīkošanai.

No 29. jūnija līdz 9. jūlijam Mākslu parkā MUZEONS notiks svētki visiem ainavu industrijas speciālistiem un parasti skaistā cienītājiem – dārzu un ziedu festivāls „Moscow Flower Show”.  Bez jau kļuvušās par tradicionālo „Rozes dienas”, festivāla ietvaros notiks „Ģimenes, mīlestības un uzticības dienas” svinēšana. Bet pilsētas ainavu dizaineri no visiem Krievijas reģioniem dalīsies ar savām ainavu dizaina izstrādnēm, līdztekus Eiropas vadošajiem speciālistiem. Pēc tradīcijas, festivāla rīkošanas dienās Krievija kļūs par ainavu dizaina pasaules centru. Festivāla laukumā notiks profesionālie izglītojošie pasākumi, kuru laikā labākie pasaules speciālisti telpās pārvēršanā par mākslas darbiem sniegs padomus un rekomendācijas apmeklētājiem.

Adrese:

Maskava, Krimas valnis, 2. īpašums

Kā nokļūt:

Nokļūt līdz parkam var no metro stacijas „Kultūras parks”. Izejot no metro, pagriezieties uz Sadovoje koļco pusi un virzieties pa tiltu pāri Maskavas upei. Pa labi no jums būs izvietots Gorkija parks, bet pretējā pusē – Mākslu parks MUZEONS. Blakus Gorkija parkam ir pazemes pāreja, pa kuru jūs bez problēmām šķērsosiet Sadovoje koļco un būsiet blakus ieejai MUZEONĀ.

Darba režīms:

no 08:00 līdz 22:00

Biļešu cena:

  • Mākslu parks MUZEONS – bezmaksas
  • Dārzu un ziedu festivāls „Moscow Flower Show” 2017 – 300-600 Rub.
Visas ziņas