Aplūkosim pašus populārākos no tiem, kas tiks organizēti vasaras sākumā. Tātad, dodamies uz Maskavu piedzīvojumu meklējumos!


„Mafija” Lumiere Hall

Vēl azartiskāku spēli grūti iedomāties! Detektīvu spēlē “Mafija” Jums var tikt gan viltīga un blēdīga mafiozi loma, gan arī miermīlīga iedzīvotāja loma, kura uzdevums ir izskaitļot un noķert mafijas pārstāvjus. Neskatoties uz to, ka spēle notiek pie galda, emocijas šajā spēlē „sit augstu vilni”! Šeit Jums nāksies likti lietā viss zināšanas par cilvēka uzvedību, kā arī noteikti izmantot savu intuīciju!

Spēles noteikumi ir samērā vienkārši. Visi spēlētāji ir N pilsētas iedzīvotāji. Bet katru nakti mafijas pārstāvji nogalina vienu iedzīvotāju. Iedzīvotāji uzzina, kas kļuvis par upuri tikai no rīta, to paziņo spēles vadītājs. Pēc tam visi iedzīvotāji, savstarpēji apspriežoties, cenšas izskaitļot bandītus un izvirza kandidātus, cenšoties aizsargāt kādu no dalībniekiem, un vispirmām kārtām, sevi.

Spēle „Mafija” notiek katru nedēļu mākslas telpā Lumiere Hall. Varat nākt kopā gan ar draugiem, gan arī vieni paši. Biļetes cena vienam cilvēkam - 500 rubļi (7,63 eiro).

Lumiere Hall salona adrese: Maskava, Berseņevas šķērsiela 2с1, tālr.: +8 (495) 215 51 20.


Interaktīvais kvests HintHunt

Ja Jums ir augsts intelekta līmenis un labi attīstīta loģika, tad nodemonstrēt šīs savas stiprās puses Jūs varēsiet leģendārajā HintHunt. Šis interaktīvais kvests, kurš iekarojis ne vienu vien pasaules galvaspilsētu, tagad parādījies arī Maskavā! Jums nāksies realitātē atrisināt neskaitāmus āķīgus uzdevumus un mīklas, atrast slēpņus un uzminēt šifrus, lai tiktu ārā no istabas, kā datorspēlē „Tiec ārā no istabas”. Šeit var izmantot tikai savas prāta spējas.

HintHunt kvesta norises vietas adrese: Maskavā, Narodnaja ielā 20.


Ekskursija uz „Bunkurs-42”

Jums tiek piedāvāta iespēja apmeklēt super slepenas PSRS laiku telpas – atslepenoto Bunkuri-42 Tagankā. Tas tika uzcelts Aukstā kara lakā, lai pasargātu no atombumbas sprādziena. Tas atrodas Maskavas centrā un gatavs dalīties ar saviem noslēpumiem ar saviem drosmīgajiem viesiem. Jums nāksies nolaisties 65 metru dziļumā līdzās metro stacijai „Taganskaja”.

Milzīgā pazemes aizsargsistēma izvietojusies 7 tūkstošos kvadrātmetros, kur ir pieejams burtiski viss šajā objektā esošo cilvēku dzīvei un darbam nepieciešamais – vadītājiem paredzētas zāles, palīgtelpas un atpūtas istabas.

Turklāt šeit saglabājusies iepriekšējā atmosfēra, kuru caurstrāvo Aukstā kala laikmeta atmosfēra, kad pietika tikai ar vienu kļūdu, lai sāktos atomkarš. Staigājot pa šī slepenā Bunkura istabām, Jūs uzzināsiet par tā iekārtojumu, kā arī par tā radiācijas aizsargspējām. Jūs uzzināsiet, kā dzīvoja un strādāja šī slepenā objekta iemītnieki. Bez tam, Jūs savām acīm redzēsiet kabinetus, kas bija paredzēti padomju vadībai. Turklāt Jūs varēsiet sajust un pašausmināties par to, cik tuvu pasaule bija Trešā Pasaules kara sākumam. Ekskursijas laikā Jūs varēsiet apmeklēt Staļina kabinetu un zāli, kur sēdēja PSRS vadība.

Biļetes cena - 1000 rubļi (15,27 eiro). Bunkura adrese: Maskava, 5-tā Koteļņičeskas šķērsiela 11, tālr.: +8 (495) 500 05 53, +8 (495) 500 05 54.


Visas ziņas