Baikeru centrs Sexton

Ja Jums kaut nedaudz ir tuva baikeru kultūra, tad Jums noteikti jāapmeklē šo centru. Šeit ir vesels komplekss, kur var lieliski pavadīt laiku. Dienā Sexton var garšīgi paēst, turklāt šeit ir samērā plaša ēdienu izvēle – Eiropas, taizemiešu, krievu un japāņu virtuves. Arī bāra piedāvājums ir ļoti plašs – šeit ir daudzi alkoholiskie, kā arī bezalkoholiskie kokteiļi, taču galvenais dzēriens šeit, protams, ir baikeru iecienītais dzēriens – alus. Kluba interjers iekārtots baikeru stilā – šeit iekļauti visi iespējamie dizaina elementi no auto rezerves daļām. Masīvas mēbeles no koka ar savvaļas dzīvnieku ādām tikai izceļ brutalitāti. Tai pat laikā milzīgie gāzes lukturi organiski izskatās kopā ar svecēm. Naktīs Sexton pārvēršas par īstu naktsklubu, kur tiek rīkotas šova programmas un dzīvās uzstāšanās. Taču klubā tiek rīkotas ne tikai baikeru ballītes – šeit notiek gan karnevāli, gan arī bērnu rīta pasākumi!

Bez tam, baikeru centrā ir ierīkota pat motociklu darbnīca, bet atklātā laukumā izvietota vasaras kafejnīca, kur var labi pasēdēt labos laika apstākļos un nogaršot tur ēdienus, kas pagatavoti uz grila. Vēl šajā teritorijā Jūs atradīsiet traktieri ar vasaras verandu „Krievu versts”, kas pazīstama ar savu omulīgo atmosfēru un mājas virtuvi. Šis traktieris strādā līdz pēdējam apmeklētājam.

Baikeru centra Sexton adrese: Maskava, Ņižņiju Mņevņiku iela110.


Sviestmaižu ēstuve „Buterbro”

„Ermitāžas” dārzā omulīgi iekārtojusies pavisam neliela sviestmaižu ēstuve „Buterbro”. Ēdienkartē ir veseli 10 sviestmaižu veidi, kas nepārtraukti mainās. Ne mazāk svarīgs fakts ir arī tas, ka visas sviestmaižu sastāvdaļas pavāri gatavo paši, tai pat laikā pildījums vienmēr ir lielāks, nekā maize. Taču šeit var mieloties ne tikai ar sendvičiem – ēdienkartē ir arī zupas un deserts, tostarp, arī slavenie auzu cepumi, kuru recepti izstrādājis Amerikas vēstniecības šefpavārs. Kafejnīca ir ļoti neliela, tāpēc šeit ir tikai divi galdiņi, kā arī pie palodzēm novietoti daži krēsli. Taču kafejnīca piedāvā piegādi uz parka tuvāko apkārtni.

Sviestmaižu ēstuves „Buterbro” adrese: Maskava, Karietes Rinda 3.


Godīgais restorāns Honest

Viljams Lamberti, viens no pieprasītākajiem šefpavāriem Maskavā, atvēra restorānu ar koncepciju, kur viss ir godīgi. Proti, tiek akcentēts, ka restorānā tiek ievērots godīgums it visā: godīga virtuve, godīgs, nesamākslots interjers, godīgas cenas. Šim nolūkam šeit ierīkota atklāta tipa virtuve, lai apmeklētāji varētu redzēt no paša sākuma līdz beigām kā tiek gatavots Jūsu ēdiens. Šeit ir itāļu virtuve. Interjers izpildīts atbilstoši Itālijas provinces restorānam. Šeit var atslābināties un atpūsties no ikdienas steigas un stresa.

Restorāna adrese: Maskava, Stoļešņikovu šķērsiela 10/3.

Visas ekskursijas