Mēs piedāvājam Jums apmeklēt Maskavas kinoteātrus, taču ne jau tādus, kurus var apmeklēt katrā pilsētā, bet tādus, kuru dēļ ir vērts doties pat uz citu valsti. Tūlīt mēs par tiem pastāstīsim!

 

Kinoteātris “Bulvāris”

Šis kinoteātris patiks ikvienam viesim, jo tajā ir daudzas zāles, katra no kurām noformēta savā stilā. Jūsu uzmanībai tiek piedāvāts “Skvērs”, “Aleja”, “Pļava”, “Lapene” un “Rotonda”. Uz šejieni dodas ne tikai tāpēc, lai noskatītos filmu, bet tāpēc, lai labi pavadītu laiku. Zāle tiek izvēlēta atkarībā no apmeklēšanas mērķa. Ja Jūs vēlaties atslābināties uz mīkstiem pufiņiem, tad laipni līdzam uz “Pļavu”. Ja Jums vajadzīga vieta, kur skūpstīties, tad izvēlieties “Lapeni”. Gribat greznību? – tad Jums jādodas uz VIP zāli “Rotinda”, kur ierīkotas tikai 46 vietas un uzstādīti mīksti krēsli ar galdiņiem.

Kinoteātra adrese: Maskava, Dmitrija Donskova bulvāris 1.

 

Maskavas planetārijs

Šī vieta jau kļuvusi par leģendāru, to var saukt par vienu no Maskavas vizītkartēm. Planetārijā ierīkots milzīgs kupols-ekrāns, kurš atzīts par vislielāko Eiropā. Taču šajā kinoteātrī Jūs nevarēsiet jauku melodrāmu – šeit tiek rādītas izglītojošas un zinātniski populārās filmas. Turklāt, ja paveiksies, Jūs varat nokļūt uz neiedomājami iespaidīgu šovu, kura pavadījumā skan kulta mūzikas albūmi. Piemēram, viens no visslavenākajiem šoviem ir Pink Floyd.

Planetārija adrese: Maskava, Sadovaja-Kudrinskaja iela 5, korpuss nr. 1.

 

Kinoteātris Lumiere Hall

Šis kinoteātris pelnīti tiek uzskatīts par vienu no visneparastākajiem – tas īsteno sapni pabūt ekrāna otrajā pusē burtiskā nozīmē, ļaujot nokļūt filmā. Kā tas izdodas? Vienkārši šeit attēls vienlaicīgi tiek rādīts uz 20 milzīgiem ekrāniem, kas atrodas ne tikai uz sienām, bet arī uz grīdas un griestiem. Tiek iegūts super 3D efekts! Viesi iekārtojas uz ērtiem pufiem. Starp citu, Jūs varat itin viegli nokļūt uz kino nakti – šādi pasākumi šeit tiek rīkoti samērā bieži. Tai pat laikā šajā kinoteātri var ne tikai skatīties kino, bet arī zīmēt un citādi radoši izpausties darbnīcas zonā, iegulties šūpuļtīklā, palēkāt uz batuta, bet, kad būsiet izsalkuši, tad varat paēst omulīgā kafejnīcā.

Kinoteātris atrodas mākslas telpā Lumiere Hall, kas atrodas: Berseņevskas šķērsiela 2, korpuss nr. 1.

 

Kinoteātris “Kino Haus”

Šis kinoteātris ir antikinoteātris un darbojas pēc populāro antikafejnīcu principa. Šeit ir tikai divas zāles, no kurām viena paredzēta divām personām, bet otra – 15 cilvēkiem. Proti, šī vieta domāta randiņam, vai arī draudzīgai kompānijai, kas vēlas doties uz “ķinīti”. Tai pat laikā kinoteātrim nav nekāda repertuāra, apmeklētājiem tiek piedāvāts katalogs, kur var izvēlēties filmu, kā arī Jūs varat paņemt līdzi savu filmu. Garantēti nebūs nevienas nepazīstamas personas. Bez tam, kinoteātri ir datorpierīces, karaoke un elektroģitāras, uz kurām var uzspēlēt. Šeit atļauts ņemt līdzi dzērienus un ēdienus.

Pierakstiet adresi: Maskava, Bolotnaja krastmala 7, korpuss nr.4

Visas ekskursijas