Pašlaik Starptautiskais aviācijas un kosmosa salons MAKS, kas notiek Maskavas apgabalā, nopelnīti ieņem vienu no vadošajām vietām vislielāko pasaules avioforumu virknē.

MAKS dod izsmeļošu priekšstatu par Krievijas aviācijas un kosmosa uzņēmumu prioritātēm un sasniegumiem. Tikai MAKS salonā var ieraudzīt lidaparātu un militāro kompleksu izmēģinājumu paraugus un eksperimentālās iekārtas, kas, cēloņu virknes dēļ nevar būt demonstrēti ārzemēs.

MAKS tiek rīkots aviācijas zinātnes un tehnikas Žukovskas pilsētā, valsts centrālās izmēģināšanas bāzes – Gromova M.M.d. vārdā nosauktajā Lidojumu pētnieciskā institūta –aerodromā. Salona viesi var iepazīties ar tiešā izstādes tuvumā atrodošiem vislielākajiem Krievijas zinātniskajiem, ražošanas un eksperimentālajiem centriem.

Daži lidaparātu modeļi statiskajā stāvvietā tiks paredzēti apmeklēšanai. Informācija par tādu iespēju ir norādīta MAKS-2017 (МАКС-2017) oficiālajā mājaslapā.

Salons „MAKS-2017” darbojas no 2017. gada 18. līdz 23. jūlijam (tai skaitā):

  • 18. jūlijā – oficiālo pasākumu diena.
  • 18.-20. jūlijā – biznesa dienas.
  • 21.-23. jūlijā – masveida apmeklēšanas dienas.

Lidojumu demonstrēšanas laiks:

Parasti biznesa dienās Salona darba vasaras programma ir paredzēta no plkst. 15.00 līdz 17.00, masveida apmeklēšanas dienās, parasti, no plkst. 11.00 līdz 17.00.

Vairāk informācijas: https://www.aviasalon.com/

Visas ziņas