Tā nav taisnība! Piedāvājam Jums iepazīties ar virkni restorāniem Maskavā, kur ēdienkartē iekļauti tikai veselīga uztura ēdieni!

 

Restorāns “Latuk”

Šis restorāns izceļas ne tikai ar savu virtuvi, bet arī ar kopējo koncepciju. Restorāns ir oriģināls pat ar to, ka vienkārši ejot garām pa ielu, jūs tajā neiekļūsiet – uz ēkas nav nekādas izkārtnes, bet durvis šajā restorānā vienmēr ir slēgtas. Lai tiktu šajā restorānā, jāsazinās ar organizatoriem viņu mājas lapā Facebook, vai arī jāatnāk kopā ar cilvēku, kurš šeit jau ir bijis. Ēdienkartē iekļauti tikai veģetārie ēdieni. Pat deserts tiek gatavots bez olām. Nav arī stipro alkoholisko dzērienu. Restorāns noformēts Toskānas villas stilā. Omulību papildina kamīni. Vēl šeit ir veranda un ērtas kušetītes. Acis priecē greznas dzelzs kāpnes.

Restorāna darba laiks: no 12:00 līdz 22:00.

“Latuk” adrese: Maskava, Boļšaja Jauzskaja iela 1/15.

 

Kafejnīca “ Ganga”

Šī kafejnīca – tas ir īsts atradums tiem, kas netic, ka veselīgs uzturs mēdz būt garšīgs un daudzveidīgs. Neskatoties uz to, ka kafejnīca neatrodas pilsētas centrā, šeit vienmēr ir daudz apmeklētāju. Jo sevišķi šo vietu iecienījuši veģetārieši, vegāni, kā arī tie, kas ievēro gavēni un mikrobioloģiskā uztura mīļotāji. Ja Jūs tikai tagad sākat ievērot veselīgu dzīvesveidu, un Jums rodas jautājumi, tad Jūs varat vērsties pēc padoma pie kafejnīcas darbiniekiem, kuri palīdzēs Jums ar lielāko prieku!

Ganga adrese: Maskava, Novosuščovskaja iela 26а.

 

Kafejnīca “Ferma Food”

Kafejnīca met izaicinājumu fast food, kas tik ļoti iesakņojies mūsu sirdīs un galvās kā garšīgs un lēts ēdiens. Ārī šajā kafejnīcā Jūs varēsiet garšīgi un nedārgi paēst. Bet pats galvenais – nekaitējot savai veselībai un figūrai. Šeit Jums piedāvās mājas sieru, putnus, gaļu, svaigus sezonas dārzeņus un meža sēnes, kuras piegādā zemnieku saimniecības. Un tas viss par zemām cenām!

Kafejnīcas adrese: Maskava, Boļšaja Spasogļiņiščevskas šķērsiela 3, korpuss Nr.5.

 

Salātu bārs Fresh & Ko

Šajā kafejnīcā var droši ēst, nebaidoties par veselību un figūru. Šī vieta lepojas ar savu plašo svaigo salātu piedāvājumu. Turklāt apmeklētājs pats var izvēlēties sastāvdaļas, kas tiks iekļautas ēdienā, kuru pagatavos tieši viņa acu priekšā. Šeit ir ļoti plaša izvēle – veselas 40 dažādas sastāvdaļas un 8 veidi mērces. Ja Jūs “apmaldīsieties”, tad ēdienkartē ir iekļauti arī klasiski salāti - “Cēzara”, “Grieķu”, “Nisuaz” jeb Nicas salāti, “Caprese”. Izņemot salātus ēdienkartē iekļauti arī suši, zupas, pastas un cepumi. Kafejnīca atvērta tikai darba dienās, jo pārsvarā uz šejieni nāk pusdienot tuvumā esošo biroju darbinieki.

Salātu bāra adrese: Maskava, Savinskas 21.

 

Veikals un kafejnīca “Klever&со”

Sākumā tas bija tikai veikals, kur varēja iegādāties dabīgos lauksaimnieku produktus – kartupeļus un citus dārzeņus, piena produktus, pelmeņus, konditorejas izstrādājumus un kvalitatīvu dažādu šķirņu tēju. Bet tagad šeit ir ierīkota arī kafejnīca, kur to visu var nobaudīt. Ēdienkartē iekļautas veselīgas un garšīgas zupas un gaļas ēdieni. Desertā visiem kafejnīcas apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja nobaudīt garšīgo burkānu torti.

Pierakstiet adresi: Maskava, Ļesnaja iela ½.

Visas ziņas