Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu bērnu būtu labsirdīgi, tad dzīvnieki Jums noteikti palīdzēs!

 

Kompaktais zooloģiskais dārzs ”Sirin”

Sv. Elizabetes klostera pagalmā 30 km no Minskas Lisaja gora ciemā atrodas omulīgs un kompakts zooloģiskais dārzs. Šī vieta ir pavisam jauna – atklāšana notika 2015. gada 1. augustā. Taču tas nav vienkāršs zooloģiskais dārzs, kur var apskatīt dažādus dzīvniekus, tas ir vesels pakalpojumu un atpūtas komplekss ģimenei ar bērniem.

Zooloģiskā dārza iemītnieki – draudzīgi un sabiedriski dzīvnieki – dažādi grauzēji, kažokzvēri, ķirzakas, dažādas interesantas aitu, kazu un govju šķirnes, simpātisks ēzelis. Jo sevišķi zooloģiskais dārzs lepojas ar murkšķi un prērijsuni, kuri nav apskatāmi nekur citur Minskas apgabalā. Drīzumā zooloģisko dārzu papildinās ziemeļbriedis, bet pavasarī šeit apmetīsies briedis, kalnu aita, lama, lapsa, jenotsuns, dažādi putni. Pats interesantākais, ka šeit Jūs varēsiet pabarot un paglaudīt šos dzīvniekus. Vēl Jūs varēsiet šeit pavizināties uz zirgiem. Zooloģiskā dārza teritorijā ir suņu audzētava, kur audzē Vidusāzijas aitu suņus un velškorgus (lapsas bez astes). Ja ir vēlēšanās, tad šeit var iegādāties kucēnus.

Kad būsiet izstaigājušies un patīkami pavadījuši laiku ar dzīvniekiem, varat sarīkot pikniku brīvā dabā, savukārt tad, ja nepaveicās ar laka apstākļiem, tad šeit ir vieta, kur var garšīgi paēst. Ja vēlaties, tad varat pārnakšņot viesnīcā, lai Jūs varētu atpūsties bez steigas.

Zooloģiskā dārza adrese: Minskas apgabals, Lisaja gora ciemats.

 

Minskas zooloģiskais dārzs

Šo vietu noteikti jāapmeklē, ja Jūs atbraucāt uz Minsku. Šeit Jūs varēsiet ne tikai pastaigāties svaigā gaisā un izbaudīt unikālu dabu, bet arī varēsiet pavērot savvaļas dzīvnieku dzīvi.

Gan Jūs, gan arī Jūsu bērni varēsiet uzzināt kaut ko jaunu par faunas pasauli, kura dzīvo pēc saviem likumiem, kas bieži vien atšķiras no mūsējiem. Minskas zooloģiskajā dārzā Jūs redzēsiet lepnus kamieļus, neparastus pērtiķus, mistiskas pūces, elegantus gepardus, slaidus briežus, kā arī daudzus citus interesantus un pārsteidzošus dzīvniekus. Šeit Jūs sajutīsiet, cik daudzveidīgiem iemītniekiem bagāta Zeme.

Pastaigas laikā Jūs varat piedāvāt bērnam iemācīties jāt ar zirgu. Bet pašiem mazākajiem apmeklētājiem zooloģiskajā dārzā ierīkots spēļu laukums. Bez tam, šeit ir ļoti daudzas interesantas bērnu atrakcijas, piemēram, jautrie, piepūšamie kalniņi, “Kanoe river”, kur bērns varēs doties īstā jūras ceļojumā. Vēl šeit pieejami visdažādākie karuseļi, šautuve, 5D kinoteātris, kā arī tradicionālā ”Smieklu istaba”, - viss nepieciešamais, lai iepriecinātu Jūsu mazuli.

Zooloģiskā dārza adrese: Minska, Taškentas iela 40.

 

Delfinārijs “Nemo”

Gribat sadraudzēties ar delfīniem? Tad Jums noteikti jādodas visai ģimenei kopā uz delfināriju ”Nemo”. Šajā kultūras un izglītības centrā katrs apmeklētājs var iepazīties ar šiem gudrajiem un cilvēkam vistuvākajiem dzīvniekiem. Tas ir viens no mūsdienīgākajiem kultūras un atveseļošanas centriem Eiropā, kurš darbojas visu gadu. Šeit atrodas gan delfinārijs, gan arī delfīnu terapija.

Jūsu uzmanībai katru dienu tiek piedāvāts vesels delfīnu šovs. Pēc tam Jūs varat nofotografēties un pat papeldēt ar šiem brīnišķīgajiem dzīvniekiem. Ja vēlaties, tad varat iziet veselu delfīnu terapijas kursu. Delfīnu terapiju ieteicams izmantot cilvēkiem, kuri slimo ar hronisku stresu, kā arī bērniem ar dažādiem attīstības traucējumiem. Šeit Jūs garantēti gūsiet neskaitāmus pozitīvus iespaidus un emocijas.

Delfinārija adrese: Minska, Taškentas iela 40.

Visas ekskursijas