Un mēs sagaidām šos svētkus ar cerību, ka drīzumā viss uzlabosies un dzīvosim lieliski. Piedāvājam sagatavot dāvanu sev un savai ģimenei, dodoties šos svētkus atzīmēt uz Minsku, kur obligāti jāapciemo galvenā valsts egle! Pasākums solās būt krāšņs, spilgts un atmiņā paliekošs.

Republikas pils skatuve, jo tieši tur notiks visas aktivitātes, burtiski atdzīvosies, pateicoties spilgtajām un krāsainajām dekorācijām un neparastiem gaismas efektiem. Jūs jutīsieties kā daļa no šī priekšnesuma. Viss notiks gluži kā paralēlā realitātē – izrādē tiks iesaistīti vairāk nekā simts aktieru! Bet galvenais un visīstākais Salavecis liks noticēt brīnumam pat ļoti skeptiski noskaņotajam pieaugušajam.

Pasākuma viesus gaida jautras dejas ar dziesmām, joki, piedzīvojumi. Jūsu acu priekšā brīnumainā kārtā atdzīvosies datorpele, tastatūra un pat vīrusa programmas. Izrādes galvenie varoņi nokļūs Virtuālajā pasaulē, kur iepazīs šos atdzīvojošos personāžus un aizvilina visus pasākuma apmeklētājus Jaunajā pasaulē. Jūs kļūsiet par liecinieku brīnumiem un pasakām, varēsiet satikt varoņus, kopā ar Sniegbaltīti un Salaveci atminēt sarežģītas, bet jautras mīklas un uzdevumus.

Svētki notiks Republikas pilī no 20. decembra līdz 6. janvārim, Lielajā zālē, adrese: Minska, Oktobra laukums 1. Pasākumu sākums: plkst. 11:00,14:30, 18:00.

Visas ziņas