Jūs atradīsies izklaidi, kas būs piemērota tieši Jūsu gaumei!

 

Jaungada sezona Kaķu muzejā

Ja Jūs esat sajūsmā par šiem dzīvniekiem, tad šī vieta noteikti ir jāapmeklē. It īpaši, ka muzejā notiek vesela Jaungada programma, līdz ar to daudz brīnumu un pasaku! Kaķu muzejā Jūs varēsiet novērtēt, kā muzeja direktors – kaķis vārdā Džimijs un viņa uzticīgie palīgi Timoša, Zefirinka, Misters Reds, Mišela, Plombīrs, Lilū, Ričards, Siļķe, Lūsis un Kivi izrotāja muzeju ar spilgtām virtenēm un izpušķoja svētku eglīti. Starp citu, te ir arī kaķu kafejnīca, kur pūkaino minku sabiedrībā var baudīt tasīti gardās kafijas, tējas, kā arī nogaršot neparastus gardumus!

Ekspozīcija ir atvērta katru dienu līdz 15. janvārim no plkst. 11.00 līdz 20.00 pēc adreses: Minska, Dzeržinska prospekts 11.

 

Izrāde “Jaungada vakariņas ar Kiru Naitliju”

Šī izrāde liks skatītājiem atcerēties par vissirsnīgākajām un, iespējams, vissvarīgākajām jūtām - mīlestību. Izrādes sižets ir diezgan neparasts un apmeklētājiem kopā ar aktieriem nāksies visu laiku domāt līdzi, minēt situācijas mīklas, kurā tie nokļuva.

Saskaņā ar sižetu, varoņi Vecgada vakarā nokļūst noslēpumainā banketā, kur atrodas tikai 6 cilvēki: liela uzņēmuma direktors, bijusī operas dziedātāja, pazīstams dizaineris, jauns programmētājs, skolas mācību daļas vadītājs un VIP santehniķis. Turklāt katrs no varoņiem liek lielās cerības uz šo vakaru. Neviens no klātesošajiem nesaprot, kas un kāpēc viņus te ir uzaicinājis. Apmeklētāji varēs izbaudīt asprātīgu humoru, dvēseles dialogus un liriskās ainas.

Nāciet, Jūs to noteikti nenožēlosiet. Izrāde notiks 3. janvārī plkst. 19:00 Mūsdienīgās mākslas teātrī: Minska, Oktjabrskaja iela 5.

 

Ballīte „Ziemassvētku brīvdienas”

Klubs “Korset” aicina uz savām spilgtām Ziemassvētku ballītēm, kur var jautri un bezrūpīgi pavadīt neaizmirstamu vakaru draugu kompānijā. Bet tur būs ļoti jautri un pat, ja atnāksiet vienatnē, varēsiet to izbaudīt to uz pilnu klapi. Pirmkārt, notiks svētku programma ar Santa Klausu un visburvīgākajām gada Sniegbaltītēm. Turklāt viesus gaida daudz pārsteigumu un dāvanu. Jāpiebilst, ka te pulcējas visjautrākā un visdraudzīgākā tauta! Jūs noteikti varēsiet atrast labus draugus, ar kuriem varēs padziedāt karaokē vai nodziedāt kādu sirsnīgu dziesmu.

Ballītes notiek katru vakaru no plkst. 21:00 līdz 6:00 pēc adreses: Minska, Storoževskaja iela 15а.

Visas ziņas