Rīgai ir vairāk kā 800 gadu - šajā laika periodā viņa ir ieguvusi tik daudz leģendu un stāstu par sevi, ka ne katrs vēsturnieks spēs atminēt dažas no mūsu pilsētas mīklām.

Jūs esat uzaicināti doties ekskursijā pa Vecpilsētas leģendām un noslēpumiem. Spēles procesā, rotaļu veidā, jūs apmeklēsiet maz zināmas vietas un dzirdēsiet aizraujošus stāstus par Rīgu.

"Vecrīgas stāsti" ir lielisks laika pavadīšanas veids ģimenēm ar bērniem, draugiem, kolēģiem, kā arī pilsētas viesiem. Komandām no 2-10 cilvēku.

1,5-2 stundu garas pastaigas laikā, risinot ne sarežģītas mīklas, jūsu komanda apmeklēs interesantas vietas un apskates objektus Vecrīgā.

Jūs paši izvēlaties dienu un laiku! Izspēlēt savu spēli jūs varat jebkurā jums ērtā dienā. Spēlei jāsākas laikā no 10:00 -16:00.

"Vecrīgas stāsti" - Pirmkārt ir kultūr-izklaidējoš projekts, un tikai pēc tam kvests. Tāpēc nevajag paļauties uz sarežģītām mīklām, viltīgiem mehānismiem un piņķerīgiem galvasmežģiem - jūs esat aicināti atpūsties, atslābināties un labi pavadīt laiku draugu lokā!

Kā tas darbojas:

1. REĢISTRĒJIET SPĒLI TIEŠSAISTĒ

2. SAŅEMIET KODU UZ SAVU E-PASTU

3. IZVĒLATIES SPĒLES DATUMU UN LAIKU

4. SANĀCIET KOPĀ STARTA PUNKTĀ

5.AKTIVIZĒJIET SPĒLI UN IZBAUDIET TO

Vairāk informācijas: https://riga.mysteria.city/lv/vecrigas-stasti

Visas ziņas