Saldumu zīmols "Laima" ir lielākais un atpazīstamākais šokolādes un saldumu ražotājs Baltijā kopš 1870.gada. 2013.gadā izveidotais "Laimas" šokolādes muzejs ir vieta, kur iepazīties ar šokolādes tapšanas tradīcijām un aizraujošā veidā gūt ieskatu šokolādes ražošanas un vēstures līkločos. Muzejs piedāvā ne tikai produktu prezentāciju un eksponātu apskati, bet arī iespēju pašam izmēģināt savas prasmes šokolādes veidošanā.

Laimas” meistari kopš 1870.gada ar Mīlestību izgatavo šokolādi, kurai pasaulē nav līdzīgas. 

Dzīve ir pilna noslēpumu. Viens no tiem – kā gatavo šokolādi! „Laimas” šokolādes muzejā atklāsi šokolādes gatavošanas noslēpumus, uzzināsi, kā no kakao pupām top „Laimas” šokolāde un citi iecienīti „Laimas” gardumi, kā arī pats varēsi kļūt par šokolādes meistaru un izgatavot šokolādes tāfelīti.

„Laimas” šokolādes muzejā arī ir slavenais „Laimas” pulkstenis – Mīlestības, satikšanās prieka un jauna sākuma simbols. 

Katrā no mums mīt šokolādes meistars: ņem aiz rokas savus mīļākos cilvēkus un kopā ļaujieties īstam šokolādes radīšanas brīnumam... Šokolādes darbnīca patiks gan lieliem, gan maziem kārumniekiem... Šokolādes darbnīca ir pieejama iepriekš piesakoties. Vairāk informācijas: http://www.laimasokoladesmuzejs.lv/lv/

Pieejamība

"Laima" šokolādes muzejs ir pieejams ikvienam. Ekspozīcija ir pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām tā, lai ikviens varētu ērti izbaudīt šokolādes pasaules burvību.

Cenas

Bērnam līdz 3 g.v.: bez maksas
Pirmsskolas vecuma bērnam (no 3-6 g.v.): EUR 3,00
Skolēnam: EUR 5,00
Pensionāram/ Personai ar īpašām vajadzībām/ Pilna laika studentam: EUR 5,00
Pieaugušajam: EUR 7,00

Grupas vadītājs ekskursijai muzejā: EUR 7,50 (Ekskursijas iespējamas latviešu, krievu un angļu valodās. Ekskursijas ilgums 1h – 1.5h. Grupas vadītājs pieejams individuāli vai grupām līdz 30 personām. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.)

Kā nokļūt?

Ar tramvaju Nr.11 līdz pieturai „Laima”/ Arēna Rīga”.
Ar trolejbusu Nr. 12., 14., 17., 25. vai autobusu Nr.1., 3., 6., 9., 14., 16., 21., 40., līdz pieturai "Matīsa iela", tālāk ejot pa Brīvības ielu, līdz Miera ielai, tad turpinot ceļu pa Miera ielu līdz krustojumam ar Palīdzības ielu. Krustojuma labajā pusē atrodas "Laimas" šokolādes muzejs.

http://www.liveriga.com

Visas ziņas