LDZ Cargo
Dzelzceļa uzziņas 80001181

St. Pēterburga

Sanktpēterburga ir pilsēta Krievijas Federācijā, tās Eiropas daļas ziemeļrietumos pie Ņevas ietekas Baltijas jūras Somu līcī.

St. Pēterburgas jaunumi Visas Spb ziņas

 • 28 Jūnijs, 2016
  Upes karnevāls Sanktpēterburgā 3.jūlijā
  Fantastiski svētki, kas pārmantojuši labākās Eiropas un Ziemeļu Venēcijas karnevālu tradīcijas
 • 11 Aprīlis, 2016
  Bezmaksas apmeklējumu dienas Ermitāžā
  Katra mēneša pirmajā ceturtdienā mākslas mīļotāji stājas rindā uz muzeju kompleksu, lai bez maksas aplūkotu ekspozīciju.
 • 10 Decembris, 2015
  Kulturālie Ziemassvētki Sanktpēterburgā
  Obligāti ieplānojiet kultūras pasākumu apmeklējumu Ziemassvētku brīvdienu laikā. It īpaši, ja Jums vēl nav uzradies pasakains pirmssvētku noskaņojums.
 • 03 Novebris, 2015
  Bezmaksas Pēterburga
  Lai dotos ceļojumā, nav obligāti jāņem sev līdzi visus finanšu ietaupījumus. Sanktpēterburgā ir vietas, kur vienmēr notiek kaut kas interesants, bet ieejas maksa ir ļoti simboliska, vai arī vispār bez maksas.

Apskates objekti Visi apskates objekti Spb

 • Kristus augšāmcelšanās baznīca
  Kristus augšāmcelšanās baznīca Pēterburgā ir pareizticīgā baznīca-memoriāls, kas uzcelts, pieminot šai vietā 1881.gada 1.marta atentātā nāvējoši ievainoto imperatoru Aleksandru II (asinis, kas pieminētas nosaukumā, ir cara asinis). Katedrāle tika uzcelta par godu caram-moceklim par līdzekļiem, kurus ziedoja iedzīvotāji no visas Krievijas.
 • Brīnumsala – atrakciju parks
  Dažu minūšu gājienā no Somu jūras līča, Sanktpēterburgas vēstures un parku kompleksa teritorijā, tieši pretī metro stacijai „Krestovskij Ostrov” – kanālu un upju ieskauta atrodas brīnumzeme – atrakciju parks „Brīnumsala” („Divo Ostrov”).
 • Petropavlovskas cietoksnis
  Petropavlovskas cietoksnis atrodas uz Zaķu salas (Zajačij ostrov), kas ir pilsētas vēsturiskais kodols.

Ceļvedis Visas ekskursijas Spb