Pār tādām izrādēm mēs arī Jums pastāstīsim.

 

Klusā Dona” ”Darbnīcā”Мастерская»)

Skatītājus gaida īstā “teatrālā diena”, jo šis iestudējums pēc Šolohova romāna ilgst veselas astoņas stundas. “Darbnīcas” teātra aktieri Grigorija Kozlova vadībā vēstīs skatītājiem stāstu par Tatarskas viensētas iedzīvotāju dzīvi, kuru aprakstījis rakstnieks Mihails Šolohovs savā slavenajā romānā “Klusā Dona”.

Izrādes notiks 16. un 17. janvārī plkst. 14:00 pēc adreses: Sanktpēterburga, Narodnaja iela 1.

 

Visi esam brīnišķīgie ļaudis” Lensoveta teātrī

Izrāde tiks iestudēta pēc Turģeveva lugas “Mēnesis uz laukiem” teksta. Režisors Jurijs Butusovs ar lielisko aktierspēles palīdzību pārnesīs skatītājus uz laukiem, kur dzīvo jau izvandītās muižnieku dzimtas pārstāvji. Izrāde ilgst trīs stundas, kuras palido vienkārši nemanāmi.

Izrāde notiks 12. janvārī plkst. 19:00 pēc adreses: Sanktpēterburga, Vladimirskas prospekts 12.

 

Maskarāde. Nākotnes atmiņas” Aleksandra teātrī

Izrādes pamatā ir Mihaila Ļermontova drāma “Maskarāde”, kā arī Vsevoloda Meijerholda izrāde, kas tika iestudēta vēl 1917. gadā. Tas ir elegants un grezns Aleksandra teātra mākslinieciskā vadītāja Valērija Fokina darbs, kas tika speciāli iestudēts, atzīmējot slavenā krievu dzejnieka Ļermontova 200. gadadienu.

Jūs varēsiet apmeklēt izrādi 5. janvārī plkst. 19.00 pēc adreses: Sanktpēterburga, Ostrovska laukums 6.

 

Nodevība un mīlestība” Mazajā dramatiskajā teātrī – Eiropas teātrī

Skatītājiem tiek piedāvāts novērtēt jaunu izrādi, kura balstās uz viena no spilgtākajiem vācu dramaturgiem, filozofiem un dzejniekiem - Johana Kristofa Frīdriha fon Šillera “Vētra un spiediens”, darba motīviem. Skatītāji redzēs lielisko Sanktpēterburgas teātra un kinoaktieru, piemēram, Jelizavetas Bojarskas, Ksenijas Rapoportas un Danila Kozlovska, spēli.

Lai par to pārliecinātos, 23. janvārī plkst. 19:00 nāciet pēc adreses: Sanktpēterburga, Rubinšteina iela 18.

Visas ekskursijas