Lai iegūtu maksimālu rezultātu, aicinām doties Sanktpēterburgā, kura atmosfēra jau kopš pirmās uzturēšanas minūtes sasildīs Jūsu dvēseli!

 

Galā koncerts “Pils fiērija”

Teātris “Санктъ-Петербург Опера” aicina viesus uz savu galā koncertu, kur Jūs redzēsiet popuri, kas sastāv no teātra labāko izrāžu fragmentiem. Ja Jūs vēl neesat bijis šajā teātrī, tad Jums ir unikāla iespēja ar to iepazīties. Šī teātra izrādes ir slavenas ar to spožumu, greznumu, vērienu, spilgtām dekorācijām un kostīmiem.

Koncerts solās būt īpaši vērienīgs – viesus gaidīs aktieru defilē, kas demonstrēs savus spilgtus un kuplus tērpus, pat orķestris spēs izbrīnīt – mūziķi būs saģērbti galanta laikmeta tērpos. Starpbrīža laikā visus skatītājus gaidīs pārsteigums. Īpašu atmosfēru radīs neparasts interjers dekorāciju veidā – teātra zāles tiks ieturētas baroka stilā, varēs pastaigāties ziemas dārzā. Būs pat pagalms ar strūklaku!

Koncerta beigās viesus gaidīs vēl viens pārsteigums, kas pagaidām tiek turēts noslēpumā. Jebkurā gadījumā pasākums būs spilgts un neaizmirstams.

Tas notiks 30. decembrī plkst. 19:00 teātrī “Санктъ-Петербургъ Опера”, kas atrodas: Galernajas iela 33.

 

Festivāls „Mūsdienu pianisma sejas”

Marinska teātris aicina uz savu nu jau desmito starptautisko festivālu, kur uzstāsies pasaules klavierspēles mākslas zvaigznes. Turklāt, Jūs varēsiet baudīt ne tikai brīnumaino daudzu gadu garumā izslavēto izpildītāju spēli, bet arī jaunu un ne mazāk talantīgo virtuozu spēli, kuru vārdi pavisam nesen iemirdzējās muzikālā apvārsnī.

Festivāla atklāšana notiks 22. decembrī uz Marinska teātra Jaunās skatuves. Šajā vakarā pasākuma viesi dzirdēs Bēthovena un Bartoka koncertus klavierēm ar orķestri amerikāņu- izraēliešu izcelsmes pianista Jefima Bronfmana un Marinska teātra orķestra izpildījumā. Uz skatuves uzstāsies arī itāļu pianists Gabriēls Karkano, kā arī XV Starptautiskā P. Čaikovska konkursa uzvarētājs Dmitrijs Masļejevs.

Visas ziņas