TOKSOVSKAS MEŽAPARKS

Paugurains parks, priedes, mājiņas no brusām, īsts koka piekartilts pāri bezdibenim, sumbru un zirgu ekoferma – vai tā nav lieliska ideja fotosesijām Sanktpēterburgā?

Adrese: Toksovskas ciem., Borovaja ielā, 32.


FOTOSESIJAS PIE ŪDENSKRITUMIEM

Ļeņingradas apgabalā ir daži nelieli, bet visskaistākie ūdenskritumi, pie kuriem vienkārši ir „grēks” neizdarīt atmosfēras mākslinieciskus fotouzņēmumus. Ainava, ūdens šļakatas, saulesstari un spīdošie akmeņi – lūk, jums vēl viena interesanta vieta fotosesijām Sanktpēterburgā.

Adrese: Sabļino, Uļjanovkas ciem.

             LA, Gorčakovščinas sādža.


PILSĒTAS JUMTI

Apskates laukumi un ekskursijas pa jumtiem dod Jums iespēju veikt fotosesiju Sanktpēterburgā ar skatu uz plašiem prospektiem, kanāliem un pilim-akām. Augstums – tā ir žanra klasika, bet fotosesijai uz jumtiem obligāti ir jābūt modeļiem vai profesionāliem fotogrāfiem.

Adrese: Ligovskas pr., 74.

             11. Krasnoarmejskas ielā, 11.


ROŽDESTVENAS ALAS

Diezgan maza, taču ļoti gleznaina ala no sarkana smilšakmens blakus meža upītei – lieliska interesanta vieta fotosesijām Sanktpēterburgā. Krauja, klintis, liela un senatnīga liepu koku aleja, un plašs krievu lauks! Brauciet!

Adrese:  Roždestvenas ciem.


MAZĀ PARĪZE

Eifeļa tornis, stikla piramīda pie ieejas Luvrā, vārti Šarla de Gola laukumā – visu to var ieraudzīt, neizbraucot no Sanktpēterburgas. Droši vien, visneparastākā vieta fotosesijām Sanktpēterburgā!

Adrese: Kosmonautu pr., 63.


GOTISKĀ KAPELA

Skaista vieta fotosesijām Sanktpēterburgā – tā ir baznīca parkā, blakus Somu jūras līcim, tā kļūs par labu darba fonu. Visgreznāko skatu var „notvert” rītausmā un saulrieta laikā vai zelta rudenī.

Adrese: Pēterhofa, Aleksandrijas parks.


KRIEVU SĀDŽA „ŠUVALOVKA”

Vējdzirnavas, melnā pirtiņa, baznīca, ienākumu nams, kuģis un lopu seta ar kazām un aitām, un interjeru, tieši tā, kā bija pirms 300 gadiem Krievzemē – neparasta skaista vieta fotosesijai Sanktpēterburgā, lai īstenotu idejas dzīvē.

Adrese: Sanktpēterburgas šoseja, 111.


BOTĀNISKAIS DĀRZS

Šeit var atrast satriecošo vietu fotosesijām gan ārā, gan arī pašā maksas oranžērijā. Pavasarī uzplaukst tūkstošiem puķu, uzzied japāņu ķirši, bet slēgtas istabas ar kaktusiem un ūdensrozēm sāk smaržot neparasti tīkami.

Adrese: Prof. Popova ielā, 2. māja.


DUDERHOFAS AUGSTIENES

Visaugstākais Pēterpils punkts – 175 metri virs jūras līmeņa. Kā Jūs varējāt noskārst, no šī kalna paveras lielisks skats uz ezeriem, laukiem un pat pilsētu – ļoti romantiska un skaista vieta fotosesijām Sanktpēterburgā.

Adrese: Ciems Krasnoje, Vārnu (Voroņja) kalns, Možaiskas ciem.


MOZAĪKAS SĒTIŅA

Tā ir vieta – spilgto krāsu un jaunrades teritorija, kas kalpos par interesantu vietu fotosesijai Sanktpēterburgā.  Māju sienas, soļi, bērnu laukums, skulptūras un pat zeme ir pārklāta ar dažādkrāsu mozaīku no stikla.

Adrese: Čaikovska ielā, 2.


BIPA PILS

Šī interesanta vieta fotosesijām Sanktpēterburgā ir lieliskā jebkurā gadalaikā. Pāvela I uzceltais cietoksnis drīzāk atgādina rotaļu mājiņu zaldātiņiem, nekā īstu ēku.

Adrese: Pavlovska, Mariinskas ielā, 4.


PRIORATSKAS PARKS

Visskaistākā būve no māla ar brīnumskaistu jumtu ezera krastā vienādi lieliski ir ziemas rīta miglā vai vasaras saulrieta laikā. Teicama ideja fotosesijām Sanktpēterburgā.

Adrese: Gatčina, Krasnoarmejskas pr., 1.


KRONŠTATE

Patiešām jūras vieta – desmitiem kuģu, jūras forti, piestātnes, bākas, milzīgie enkuri, līcis un tūkstošiem kaiju – rīkojiet skaistu fotosesiju jūrnieku kreklos.

ĶĪNAS SĀDŽA

Vesela pilsētiņa Ķīnas stilā izpletās Cara ciemā – tiltiņi, pūķi, pagodas. Apģērbiet kimono un uz priekšu – uz interesantu fotosesiju!

Adrese: Puškina, Aleksandrovskas parks.


ANDERSENGRADAS PILS

Viena no visskaistākajām vietām fotosesijām Sanktpēterburgā izvietojās netālu no pilsētas – brīnišķīgais pasakainais cietoksnis ar sarkaniem torniņiem, akmens bruģiem, viduslaiku vārtiem un kāpnēm, ap kurām ir zaļumi. Bet galvenais – pavisam bezmaksas ieeja, atbrauciet un fotografējieties!

Adrese: Sosnovijbora, starp Solnečnajas un Oktobra 50 gadu ielām.


ŠAHVEIDA SĒTIŅA

Pēc būtības, ir oriģināls bērnu laukums un atpūtas zona. Milzīga dēļa rūtis ir izkrāsotas šaham netradicionālās – rozā un zaļā krāsās, bet metāla figūras ir izpildītas cilvēka augumā.

Adrese: Zagorodnijas pr., 38.


MILŽA MĀJA

Sabiezinātā piena burciņai ir skapja izmērs. Katls, kurā viegli var novietoties desmit cilvēki. Krēsls ir ievērojami lielāks par jums, uz kuru bez palīdzības nevar uzrausties...

Ar saviem mērogiem Milža māja rada iespaidu! Šeit katrs jutīsies kā maziņš cilvēciņš. Milzīgām mēbelēm, „neatbilstoša izmēra” apģērbiem un sadzīves priekšmetiem ir alkas iekļūt foto.

Adrese: Boļšaja morskaja, 5.


ILŪZIJU MUZEJS

Kuģot ar Titaniku, nokļūt gigantisko rotaļlietu vidū vai izglābties no zombijiem... Ilūziju muzeja apmeklētājs – nav vienkārši skatītājs, bet pilnvērtīgs gleznu, kuru radīja vislabākie mākslinieki, dalībnieks.

Fotouzņemšana ne tikai nav aizliegta, bet arī ir par izstādes neatņemamo daļu. Optisko ilūziju muzejs papildina apmeklētāju albumus ar spilgtām un neparastām fotogrāfijām.

Adrese: Boļšaja morskaja, 5.


MĀJA AR KĀJĀM GAISĀ

Gulta pie griestiem. Lustra uz grīdas. Pusdienu galds „nokarājas gaisā”...

Māja ar kājām gaisā – tā ir unikāla vieta, kur burtiski viss ir apgāzts no kājām uz galvas. Atliek tikai izņemt fotoaparātu un iemūžināt sevi, staigājošu pa griestiem!

Adrese: Ņevska prospekts, 5.


TAUREŅU DĀRZS

Atpūsties no pilsētas kņadas, izbaudīt dabu un kārtējo reizi noticēt pasakai, – vilina Dzīvo tropisko taureņu dārzs. Visneparastākie taureņi pasaulē apsēžas uz jums un pārsteidz ar savu skaistumu.

Adrese: Boļšaja morskaja, 5.

Visi apskates objekti