Otro reizi Latvijā norisināsies pasaules rallijkrosa čempionāta posms "Neste World RX of Latvia!". Rallijkross ir asas, ātras un viegli pārskatāmas sacensības, kas vienuviet pulcē daudzus augstākās raudzes autosportistus, piemēram, "Gymkhana" zvaigzni Kenu Bloku, rallija leģendu Peteru Sūlbergu un pat deviņkārtējo pasaules rallija čempionu Sebastjanu Lēbu. Kopā ar pasaules zvaigznēm uz starta stājas arī latviešu jaunie autosporta talanti Reinis Nitišs un Jānis Baumanis.

Pasaules rallijkrosa čempionāts ir viens no tikai pieciem FIA (Starptautiskās Automobiļu federācijas) atbalstītiem pasaules čempionātiem, un motoru sporta hierarhijā tas atrodas līdzās pirmajai formulai (F1), pasaules rallija čempionātam (WRC), pasaules izturības sacensību čempionātam (WEC) un pasaules salonauto čempionātam (WTCC).

Rallijkross, kā autosporta disciplīna, tika radīta 1967. gadā Lielbritānijā un teju piecu desmitgažu laikā šis sporta veids ir attīstījies un iemantojis lielu popularitāti visā Skandināvijā, Centrāleiropā un Ziemeļamerikā. Kopš 2014. gada rallijkross ir sasniedzis pasaules čempionāta līmeni, piesaistot tam ne tikai jaunus sportistus, bet arī līdzjutējus un augstākā līmeņa komandas.

Datums: 16.09.17.-17.09.17.

Biļetes: EUR 1.00 - EUR 300.00

Biļetes iespējams iegādāties: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/motoru-sports/fia-pasaules-rallijkrosa-cempionata-posms-neste-world-rx-of-latvia-204470/

Adrese: Sergeja Eizenšteina iela 2

web: www.fiaworldrallycross.com

http://www.liveriga.com

Visas ziņas