Positivus ir Baltijā lielākais mūzikas un mākslas festivāls, kas ik gadu Salacgrīvas jūras piekrastē pulcē tūkstošiem apmeklētāju un ļauj klātienē baudīt gan visā pasaulē slavenu mākslinieku, gan vēl uzlecošo mūzikas talantu sniegumu. Festivālā iespējams baudīt ne tikai mūziku, bet arī dažādas mākslas performances, atrakcijas un izklaides, kā arī filmas unikālā brīvdabas kinoteātrī.

Īpašu noskaņu festivālam piešķir tā atrašanās vieta – gleznainais, priežu siliem apaugušais jūras krasts, ko atzinīgi novērtējuši ne vien festivāla apmeklētāji, bet arī mūziķi, pilnībā izbaudot vasaras mirkļus.

Slavens ar savu brīvo un relaksējošo atmosfēru, Positivus piedāvā aizraujošas mākslas un deju skatuves priekšnesumus, sniedzot festivāla apmeklētājiem izvēles dažādību. Tāpat katra gaumei pieejams plašs svaiga un veselīga uztura klāsts ēdināšanas zonā.

Šogad uz festivāla galvenās Lattelecom skatuves savu koncertu sniegs  alternatīvā roka leģenda Pixies, britu popmūziķe Ellie Goulding un indie rokgrupa Alt-J.  Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā The Lumineers , Rae Sremmurd, José González, Austra, Cigarettes After Sex, Dzelzs Vilks, Pienvedēja piedzīvojumi un citi. Arī šogad līdztekus galvenajai Lattelecom skatuvei mākslinieki klausītājus priecēs uz Nordea skatuves, Palladium skatuves un Electric Room skatuves.  Kino cienītāji  aicināti baudīt kvalitatīvas filmas Shortcut kinoteātrī, bet pie Dabas skatuves ikviens gaidīts, lai baudītu akustiskos koncertus, konceptuālus projektus un dažādu improvizācijas teātru izrādes. 

Līdz šim Positivus festivālā uzstājušies tādi mākslinieki kā M83, Muse, Iggy Pop, Kasabian, Placebo, Robert Plant & The Sensational Space Shifters, Kraftwerk, Bastille,  The Kooks, The 1975, MØ, The XX, Sigur Rós, Imagine Dragons, Charli XCX, Keane, Damien Rice, James, Editors, Moby, Fatboy Slim, Hurts, Tom Odell, Years & Years un daudzi citi.

Positivus festivāls ir ģimenēm draudzīgs brīvdabas pasākums un, lai lielisko atmosfēru varētu izbaudīt visa ģimene, ik gadu festivāla teritorijā tiek organizēta īpaša atpūtas vieta pašiem mazākajiem – Bērnu sala. Kamēr vecāki bauda plašo festivāla programmu – mūziku un mākslu uz vairākām skatuvēm, bērni var notvert īpašo Positivus gaisotni paši savā mini festivālā.

Biļetes var iegādāties: http://www.bilesuserviss.lv/eng/

Festivāla norises laiks:

14-16. jūlijs 2017.

Kur palikt:

Positivus festivāla telšu pilsētiņa ir atvērta no ceturtdienas plkst. 17:00 līdz pat pirmdienas plkst. 16:00. Tomēr, ja plāno uz festivālu doties tikai sestdien vai svētdien – nebēdā! Telšu pilsētiņas teritorija ir pietiekami plaša, lai vietas pietiktu visiem. 

Positivus festivālā īrei ir pieejamas īpašas mājiņas, kurās mitināties varēs līdz pat četru cilvēku kompānija. Aizslēdzamajās mājiņās būs pieejama elektrība un matrači vienam līdz četriem cilvēkiem, un tās būs drošas kā pret garnadžiem. Katram mājiņas iemītniekam papildus jāiegādājas arī biļete ieejai telšu pilsētiņā.

Kā nokļūt:

Festivāls notiek Salacgrīvas Zvejnieku parkā. Adrese – Sporta iela 6, Salacgrīva.

Viens no ērtākajiem un maciņam draudzīgākajiem veidiem, kā ik gadu nokļūt festivālā, ir Positivus Ekspresis – autobusi, kas kursē no Rīgas centra līdz pat festivāla teritorijai Salacgrīvā.

Autobusu atiešanas grafiks no pieturvietas Marijas iela 21 – Palladium, Rīgā:
• ceturtdien, 13.jūlijā, plkst. 15:00
 un 18:30
• piektdien, 14.jūlijā, plkst. 09:00, 13:00 un 18:00

Autobusu attiešanas grafiks no pieturvietas Salacgrīvā pie festivāla teritorijas:
• pirmdien, 17.jūlijā, plkst: 01:00
, 09:30 un 14:30

Lai nodrošinātu maksimāli ātru un ērtu nokļūšanu galamērķī, Positivus Ekspresis nepieturēs pieturvietās pa ceļam. Aicinām biļetes iegādāties festivāla mājas lapā un darīt to savlaicīgi, jo biļešu skaits ir ierobežots.

Vairāk informācijas: https://www.positivusfestival.com/lv

Visas ziņas