Piedāvājam Jums sarakstu ar veselu virkni vietām Pēterburgā, kur Jūs varēsiet nobaudīt visneparastākos saldējumus!

 

Dabīgā saldējuma kafejnīca “Gardie nieciņi”

Šeit Jūs varēsiet pagaršot roku darba saldējumu. Nevis vienkāršu saldējumu, bet ar visneparastākajiem un negaidītākajiem pildījumiem, tādiem kā Borodinas maize vai brokoļi. Šeit tiek piedāvāts saldējums ar sēnēm. Ja Jūs meklējāt ”kaut ko īpašu”, tad Jums noteikti jādodas uz “Gardajiem nieciņiem”. Vietējie pavāri veic visneparastākos un bezgala gardus eksperimentus, apvienojot saldu ar asu, bet pliekanu ar sāļu. Sortiments ir samērā plašs - 40 dažādi roku darba saldējumi.

Kafejnīcas adrese: Sanktpēterburga, Boļšojs prospekts P.S. 16/1

 

Restorāns “Palkiņ”

Šajā restorānā tiek pasniegts saldējums vislielākajiem gardēžiem. Jums tiek piedāvāts luksusa deserts “De luxe Palkiņ” – tas ir viens no dārgākajiem saldējumiem pilsētā, kura cena pārsniedz karstā ēdiena cenu. Atsvaidzinošā deserta receptes sastāvā iekļauti sasmalcināti Indijas rozā pipari, maigs četrdesmit procentīgs putukrējums, olas un fruktoze. Viss tiek sajaukts un saputots. Īsi pirms pasniegšanas “De luxe Palkiņ” tiek pievienots šķidrais slāpeklis. Šo maigo brīnumu var pagaršot:

Sanktpēterburgā, Ņevas prospekts 47.

 

Kafejnīca Dippin' Dots

Šajā kafejnīcā Jūs varēsiet pagaršot 21. gadsimta saldējumu, proti, īstu nano saldējumu! Šo kārumu gatavo, pielietojot super mūsdienīgas tehnoloģijas – izmantojot kriogēno saldēšanu. Sīkas saldējuma vai augļu sulas daļiņas tiek sasaldētas 70 grādu temperatūrā. Pagatavotais ēdiens tiek uzglabāts temperatūrā, kas nepārsniedz 34 grādus, tiksi tā tas varēs saglabāt savu unikālo garšu.

Pagaršot šo saldējumu Jūs varēsiet kafejnīcā, kas atrodas: Sanktpēterburgā, Aleksandrovas parks 4.

 

Bārs PMI

Šajā bārā Jūs varēsiet pagaršot īstu Pēterburgas saldējumu ar upeņu un griķu garšu. Vispirms tiek pagatavota griķu putra ar pienu. Pēc tam no putras tiek izņemti kodoliņi. Pēc tam tiek pagatavots saldējums, kuru Jūs varēsiet nogaršot bārā.

Atrodas: Sanktpēterburgā, Moiki upes krastmala 7.

 

Furgoniņš ar saldējumu “Moroška”

Šis furgoniņš atsauks atmiņā Jūsu bezrūpīgo bērnību, kad pie šādiem neskaitāmiem furgoniņiem drūzmējās bērneļi cerībā, ka pieaugušie nopirks viņu iecienīto kārumu. Taču šis oranžais furgoniņš – tas nav pavisam parasts furgoniņš, jo šeit pieejami visdažādākie Jūsu iecienītā deserta varianti. Ja Jūs ieraudzīsiet šādu jautro furgoniņu, tad noteikti pagaršojiet īpašos saldējumus, tādus, kā, piemēram, saldējums ar laimu un baziliku, saldējums ar kļavu sīrupu, avenēm un sarkanvīnu un citus.

Šim furgoniņam nav pastāvīgas adreses, taču Jūs itin viegli varat ieraudzīt tos jebkurā lielā festivālā Sanktpēterburgā.

 

Restorāns “King Pongs”

Šajā restorānā Jūs varat pagaršot ceptu saldējumu. Tas tiek pagatavots lielā ķīniešu ”vok” pannā veselu minūti. Lai tas būtu garšīgs, to labāk apēst uzreiz, līdzko tas ir uzlikts uz galda, savādāk deserts izkusīs. Vēl šajā restorānā var pagaršot saldējumu ar sezamu un ingvera pildījumu. Izvēlē ir Jūsu ziņā!

“King Pong” adrese: Sanktpēterburga, Boļšaja Morskaja iela 16.

Visas ziņas