Vēlaties nokļūt savā bērnības zemē? Esiet laipni gaidīti Ziemassvētku tirdziņā Vecrīgā, Līvu laukumā! Skanot karuseļu zvaniņiem un bērnu līksmajiem smiekliem, krītot pūkainām sniegpārslām, grimstot garšvielu, grauzdētu riekstu un mandeļu smaržā ikviens var atkal kā bērnībā izjust Ziemassvētku brīnumu.

Daudzkrāsaino laternu gaismā savus mākslas darbus piedāvās Latvijas amatnieki un mākslinieki. Rotaslietas, eglīšu rotājumi, koka darinājumi, adītas micītes un zeķes, keramika – šeit patiesi var apvienot romantisku pastaigu ar nesteidzīgu dāvanu izvēli.

Bet, kad deguns nosalis un vēders tukšs, laiks karstam dzērienam un medus rausim! Labam noskaņojumam ik dienas skanēs Ziemassvētku mūzika.

Līvu laukuma tirdziņā patiks arī bērniem – dažādi pārsteigumi, Ziemassvētku vecītis, rūķi, iespēja dziedāt, skaitīt dzejoļus un saņemt dāvaniņas, meistarot un rotaļāties!

Tirdziņš Līvu laukumā jau vairākus gadus priecē gan rīdziniekus, gan pilsētas viesus. Šogad tas piedzīvos pārmaiņas – jaunu vizuālo noformējumu.

Līvu laukums 24.11.2017 - 07.01.2018 no 10:00 līdz 20:00 


http://www.liveriga.com/lv/4679-ziemassvetku-tirdzins-livu-laukuma

Visas ziņas