Izvēlne

Biznesa klase

Guļamvagons ar biznesa klases kupeju (SV)

Guļamvagonā iekārtotas četras biznesa klases kupejas (1.,2.; 3.,4.; 5.,6. un 7.,8. vietas).

Pasažieru rīcībā katrā biznesa klases kupejā ir izvelkams mīkstais dīvāns, ko var pārveidot divvietīgā gultā (apakšējā vieta), 84 cm plats guļvietas plaukts (augšējā vieta); galdiņš, izvelkams krēsls – gulta, iebūvēts drēbju skapis un izlietne (pieejams karstais un aukstais ūdens). Katrā kupejā ierīkots lokālais apgaismojums, gaisa kondicionēšanas ierīce, kā arī individuāla audio-video sistēma un disku bārs, kurā plašā sortimentā pieejami gan audio, gan video diski. Koplietošanai ar citiem biznesa klases pasažieriem izmantojama dušas kabīne, kā arī divas tualetes ar izlietnēm. Vagonā atrodas pavadoņu un dienesta kupejas.

Biļeti guļamvagona biznesa klases kupejā jāapmaksā par pilnu braucienu (no vienas gala stacijas līdz otrai).

Kupejā var braukt viens vai divi pasažieri. Visos gadījumos ir jāmaksā pilna cena par kupeju un tiek izdots viens braukšanas dokuments.

Pie noteiktās braukšanas maksas biznesa klases kupejā netiek piemēroti atvieglojumi, nedz atlaides, un bērnu tarifs. Nauda par daļēji neizmantotiem braukšanas dokumentiem netiek veikta atmaksāta.

Kopš 2011.gada 01.februāra bērniem līdz 10 gadu vecumam atļauts braukt biznesa klases kupejā bez maksas (kā trešais pasažieris kupejā), noformējot bērnu bezmaksas braukšanas dokumentu.