Izvēlne

Ziņas ceļotājiem RSS

 • 20 Novembris, 2019
  Ledus skulptūru festivāls Sanktpēterburgā Pētera un Pāvela cietoksnī
  Visas festivāla “Ice Fantasy” figūras tiek parādītas pludmalē blakus Nariškina bastionam milzīgā aukstuma teltī, kas uztur zemu temperatūru, tāpēc stiprs vējš, temperatūra virs nulles grādiem vai lietus nekaitē ledus figūrām un arī apmeklētājiem.
 • 11 Novembris, 2019
  Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš
  Kārdinoša karstvīna smarža un grauzdētu mandeļu aromāts, spīdīgas piparkūkas un latviešu amatnieku darinājumi – Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš ir viena no drošākajām pazīmēm, ka Ziemassvētki tūlīt būs klāt. Ik dienu apmeklētāji varēs atrast savu Ziemassvētku brīnumu – notiks koncerti, darbosies radošā darbnīca, turklāt uz vietas būs arī pats Ziemassvētku vecītis!
 • 20 Septembris, 2019
  Petrojazz Dance
  Amerikas džeza zvaigznes EJB Soul Ensemble feat. Candice Mills pirmo reizi Krievijā! Džezs, fank, haus un bossa nova no pašas Amerikas sirds labāko Sanktpēterburgas dejotāju pavadībā.
 • 27 Augusts, 2019
  "Riga Food"
  Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs "Riga Food" ik gadu iezīmē nozares attīstību kopumā, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nopietniem un uzticamiem nozares uzņēmumiem.
 • 22 Jūlijs, 2019
  Rīgas svētki 2019
  Rīgas svētki atnāk kā ilgi gaidīta dzimšanas dienas dāvana. Trīs dienu garumā pilsētu piepilda svētku noskaņa, mūzika un pārsteigumi. Daudzkrāsainais Rīgas vasaras izskaņas festivāls ļauj priecāties, izzināt un sajust pilsētas vēsturi šodienā.
 • 29 Marts, 2019
  Muzeju nakts Rīgā 2019
  Iekļaujoties Latvijas simtgades stāstā, Muzeju nakts tēma 2019.gadā ir "Tālavas taurētājs". 2019.gada Muzeju naktī 18.maijā tiks celti godā visu laikmetu un visu novadu varoņi, kopā izdzīvoti viņu varoņstāsti.